„25 „Bus ženklų saulėje, mėnulyje ir žvaigždėse, o žemėje tautos blaškysis, gąsdinamos baisaus audringos jūros šniokštimo. 26 Žmonės džius iš baimės, laukdami to, kas turės ištikti pasaulį, nes dangaus galybės bus sukrėstos.27 Tuomet žmonės išvys Žmogaus Sūnų, ateinantį debesyje su didžia galybe ir garbe. 28 Kai visa tai prasidės, atsitieskite ir pakelkite galvas, nes jūsų išvadavimas arti“.

34 Saugokitės, kad jūsų širdis nebūtų apsunkusi nuo svaigalų, girtybės ir kasdienių rūpesčių, kad toji diena neužkluptų jūsų netikėtai. 35 It žabangai ji užgrius visus žemės gyventojus. 36 Todėl visą laiką budėkite ir melskitės, kad pajėgtumėte išvengti visų būsimųjų nelaimių ir atsilaikyti Žmogaus Sūnaus akivaizdoje“.( Lk 21, 25-28, 34-36;).

Nors žmonijos civilizacija tarsi vystosi, tačiau pasaulyje neramybės nemažėja, gal ir didėja: gamtinės katastrofos, karai, sukilimai, įvairios krizės, pabėgėliai, tarptautinis terorizmas. Jau tikriausiai nėra pasaulyje vietos, kur žmogus jaustųsi saugiai. Dar egzistuoja ne tik išorinės baimės, bet ir vidinės. Tai aiški žinia mums, jog mes čia keleiviai, piligrimai, vykdantys savo misiją. Evangelija tai patvirtina. Saugios vietos stoka mums liudija, jog pilnatvė bus Dievo pažade, ten anapus, kur nukeliavo prisikėlęs iš mirties Jėzus Kristus. Adventas primena laukimą ir viltį, pakvietimą sustiprinti tikėjimą. Jėzus kviečia budėti ir melstis, kad tie neramumai nesukliudytu pasiekti tikrą tikslą, kuris yra danguje.

Pirmasis Advento sekmadienis – „Todėl visą laiką budėkite ir melskitės, kad pajėgtumėte išvengti visų būsimųjų nelaimių ir atsilaikyti Žmogaus Sūnaus akivaizdoje“( Lk 21, 36)

Post navigation


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *