Marijos mokykla kviečia į vasaros rekolekcijas-sesiją 2018 m. rugpjūčio 3-12 dienomis Paulių kaime, Žvejų g. 15 (Jurbarko r.). Puikus laikas pailsėti su Dievu, sutvarkyti savo vidinius reikalus, pasimėgauti tikru gyvenimu. Registracija: marijosmokykla.renginiai@gmail.com; mob.t. 867877499 (Ugnė)

 

Kviečiame paauglius į “Oasis” vasaros stovyklą-rekolekcijas 13-18 metų jaunimą,  2018 m. rugpjūčio 22-26 dienomis Paulių kaime, Žvejų g. 15 (Jurbarko r.). Patirsite daug įdomių įspūdžių, nuostabi draugiška atmosfera ir daug nuostabių draugų ir dar daugiau….Registracija mob. t. 867952442 (Kelly)

 

Kviečiame norinčius į misijų mokyklą Lietuvoje arba Ukrainoje 1 metams. Tai nepakartojama patirtis, pažinti Bažnyčią, save ir priimti iššūkius. Reikalavimai: amžius nuo 18 m., klebono charakteristika ir patenkinamas sveikatos stovis. Kreiptis: mob. tel. 869416407 (br. Tomas); tomekpilch@gmail.com. arba Paulių kaimas, Žvejų g. 15 (Jurbarko r.).

 

Kviečiame į naujai kuriama kapucinišką bendruomene Paulių kaime

Jei tu ieškai maldos, gyvenimo tikslo, pabūti Dievo artumoj, labiau pažinti save tyloje tai kviečiame į Paulių kapucinų vienuolyną, į naujai kuriama kapuciniška pasauliečių bendruomene. Reikalavimai: amžius nuo 18 m., klebono charakteristika ir patenkinamas sveikatos stovis. Kreiptis: mob. tel. 869416407 (br. Tomas); tomekpilch@gmail.com. arba Paulių kaimas, Žvejų g. 15 (Jurbarko r.).

 

Veikia naujas Marijos mokyklos internetinis puslapis: marijosmokykla.lt

Marijos mokyklos pasiūlymai: vasaros rekolekcijos-sesija, „Oasis“ stovykla paaugliams, misionierių mokykla ir nauja kapuciniška bendruomenė

Post navigation


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *