– TS-LKD, kuri yra didžiausia Bažnyčios sąjunginkė valstybėje, vadovybė „flirtuoja“ su liberaliomis idėjomis. Pavzydžiui, TS-LKD pirmininkas Gabrielius Landsbergis yra pasisakęs už vienalyčių partnerysčių įteisinimą. Politologai įsitikinę, kad partija, siekdama privilioti buvusius Liberalų sąjūdžio narius, gali tapti dar labiau liberali. Ar jums tai kelia susirūpinimą?
– TS-LKD daugeliu moralę, šeimos sampratą ir dvasinį paveldą liečiančių klausimų buvo Bažnyčios sąjungininkė nuo šios dešiniosios partijos susikūrimo pirmaisiais Nepriklausomybės metais iki nesenų permainų jos vadovybėje. Visi, kuriems svarbios iš tiesų konservatyvios tradicinės vertybės, lietuviškosios tapatybės ir valstybės suverenumo išsaugojimas, su skausmu stebime partijos virsmą „liberalais nr. 2“. Kaip ir daugelis antisovietinių rezistentų, patriotų, beveik visuose praėjusiuose rinkimuose balsuodavau už TS-LKD sąrašą. Dabar matau, kad nebegalėsiu už jį balsuoti, nes ši partija radikaliai tolsta nuo savo idėjinių ištakų ir ima nebereikšti to, kas, pokario partizanų dainos žodžiais „lietuviui (ir nuosekliam krikščioniui) brangu“.
Labiausiai skaudu dėl daugybės gerų, Lietuvą mylinčių, tikinčių žmonių, kurie tokių „virsmų“ dėka nebeturi už ką balsuoti – nebelieka jų interesus išreiškiančios politinės jėgos. Bet galbūt tokia padėtis paskatins autentiškos dešiniosios, konservatyvios partijos susikūrimą.

 

Šaltinis: palangostiltas.lt

 

Visas tekstas: http://www.palangostiltas.lt/kunigas+robertas+grigas+dalis+tikinciu+zmoniu+siandien+jau+nebeturi+uz+ka+balsuoti,7,2,9368.html

 

Kapucinai.net

Kunigas Robertas Grigas: „Dalis tikinčių žmonių šiandien jau nebeturi už ką balsuoti“ (fragmentas)

Post navigation


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *